Akce sleva 10% na ortopedické lamelové matrace Sára od firmy Jelínek výroba nábytku v HANY nábytek matrace HK a JC

Akce sleva 10% na ortopedické lamelové matrace Sára od firmy Jelínek výroba nábytku v HANY nábytek matrace HK a JC

SLEVA 10% na ortopedické lamelové matrace JELÍNEK

AKCE SLEVA 10% na ortopedické lamelové zdravotní matrace Sára a nábytek Jelínek. Dny zdravého spánku od 1. 6. do 30. 6. 2024 kdy můžete využít úžasnou SLEVU na matrace Sára klasik, Sára komfort, Sára max a Sára spirit od firmy Jelínek výroba nábytku Valašské Meziříčí. Tato AKCE sleva na komfortní matrace od českého výrobce nábytku firmy Jelínek výroba nábytku Valašské Meziříčí platí pouze v Hany nábytek matrace OD DON Hradec Králové a Hany nábytek matrace Jičín a eshop.

Doprava zdarma!!!!!!

Navštivte naše MATRACOVÉ STUDIO v Hradci Králové a v Jičíně, kde si můžete vyzkoušet všechny varianty roznášecích vrstev a váhových kategorií ortopedických matrací Sára.

Matrace Sára a Zora se vyrábějí a prodávají od poloviny 90 let a proto jsou mezi zákazníky vyzkoušené a velice oblíbené.

Firma JELÍNEK výroba nábytku má nejenom bohatou historii , ale hlavně bohaté zkušenosti s výrobou nábytku. Tyto zkušenosti jsou vidět v každém jednotlivém kusu nábytku. Nábytek je vyráběn nejmodernějšími technologiemi, ale část výroby jako je zabrušování a moření se dělá klasickou ruční metodou. Toto dodává nábytku opravdový punc kvality, který poznáte při každém doteku.

Matrace Sára a Zora se vyrábějí a prodávají od poloviny 90 let. I díky tomu jsou v matracích použity ty nejkvalitnější materiály, které vyzdvihují ortopedické vlastnosti těchto matrací a proto jsou mezi zákazníky vyzkoušené a velice oblíbené.

  

Neváhejte s objednáním, tato AKCE platí pouze od 1. 6. do 30. 6. 2024 v HANY nábytek matrace OD DON Hradec Králové a HANY nábytek matrace Jičín. Navíc Vám od nás máte dopravu zdarma.

Objednat můžete buď v našich prodejnách HANY nábytek - matrace v Hradci Králové a Jičíně, nebo zašlete poptávku na hany@hany.cz nebo jicin@hany.cz a my Vám rádi zpracujeme zajímavou cenovou nabídku. Dotazy volejte na tel. 603 466 367.

  • nechte si poradit u odborníků

  • individuální péče o zákazníka

  • 30 let na trhu s matracemi a nábytkem

  • doprava ZDARMA po celé ČR

HANY nábytek - matrace OD DON Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

Showroom JITONA v obchodním domě DON Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

HANY nábytek - matrace Jičín (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)