HANY - nábytek,matrace
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 produkt(ů) 0,-
Kontakt
HANY NÁBYTEK
HRADEC KRÁLOVÉ

obchodní dům DON
Hradec Králové
tel.: 603 466 367
hradec@hany.cz

HANY NÁBYTEK JIČÍN
Husova 218 (pěší zóna)
Jičín
tel.: 493 533 393
jicin@hany.cz

Showroom JITONA
Hradec Králové

Gočárova 1517
Hradec Králové
mobil.: 733 117 851
jitona@hany.cz

HANY - dětské centrum
HRADEC KRÁLOVÉ
Čelakovského 501 (pěší zóna)
Hradec Králové
mobil: 603 805 155
detske@hany.cz

hany@hany.cz
www.hany.cz
Úvodní stránka » Aktuality » Nově značka KOZIOL v našem showroomu JITONA nábytek OD DON Hradec Králové

Nově značka KOZIOL v našem showroomu JITONA nábytek OD DON Hradec Králové

09.12.2015
Nově značka KOZIOL v našem showroomu JITONA nábytek OD DON Hradec Králové

Nově bytové doplňky KOZIOL

 

Již od roku 1927 firma KOZIOL neustále vynalézá, vytváří a produkuje výrobky nejvyšší kvality pro dům. Všechny její produkty jsou kompletně vyráběny v Německu.

 


... vyráběno srdcem. V Koziol pochází i chladící voda z vlastního přírodního pramene. Od prvního nápadu až k hotovému, zabalenému výrobku, modelování, vývoj, konstrukce, tvorba forem, produkce, expedice, marketing. To vše najdete v Erbachu, v Odenwaldských lesích.

Koziol spolupracuje jen s těmi nejlepšími designéry a univerzitami z celého světa. Společně se svým vlastním týmem Werksdesign tvoří tyto talenty opravdovou ikony dnešní doby. Například kolekce AROMA od Matteo Thun. Nebo TASCHE taška od architekta Alessandro Mendini. Kreativní síť založená na dovednostech, znalostech a špičkové technologii, vše je pod jednou střechou pro produkci unikátní klasiky. Produkty Koziol vyhrávají nejlepší designová ocenění - např. reddot design award - winner 2012, FORM# 2009, 2011, 2013, pro-K product of the year 2011, 2013, Designpreis Deutschland 2010, etc..

Dělat správnou věc je přece potěšení navíc... Proto produkty Koziol neobsahují BPA a melamin. K výrobě nejsou používány termoplasty ani změkčovadla. Všechen odpad z produkce je samozřejmě recyklován.

Logo Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové Dekorace Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové
Značka Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové Doplnky Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové
Kuchyně Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové Dárek Koziol showroom Jitona nábytek OD DON Hradec Králové

Showroom JITONA nábytek v obchodním domě DON Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

Prodej nábytku matrací obchodní dům DON Hradec Králové sedací soupravy Böhm Jihlava HANY nábytek matrace showroom Jitona nábytek Hradec Králové