HANY - nábytek,matrace
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 produkt(ů) 0,-
Kontakt
HANY NÁBYTEK
HRADEC KRÁLOVÉ

obchodní dům DON
Hradec Králové
tel.: 603 466 367
hradec@hany.cz

HANY NÁBYTEK JIČÍN
Husova 218 (pěší zóna)
Jičín
tel.: 493 533 393
jicin@hany.cz

Showroom JITONA
Hradec Králové

Gočárova 1517
Hradec Králové
mobil.: 733 117 851
jitona@hany.cz

HANY - dětské centrum
HRADEC KRÁLOVÉ
Čelakovského 501 (pěší zóna)
Hradec Králové
mobil: 603 805 155
detske@hany.cz

hany@hany.cz
www.hany.cz
Úvodní stránka » Aktuality » Sleva 10% akce na zdravotní ortopedické lamelové matrace Sára Klasik, Spirit a Komfort od firmy JELÍNEK v HANY nábytek matrace HK JC OD DON Hradec Králové a Jičín

Sleva 10% akce na zdravotní ortopedické lamelové matrace Sára Klasik, Spirit a Komfort od firmy JELÍNEK v HANY nábytek matrace HK JC OD DON Hradec Králové a Jičín

25.08.2020
Sleva 10% akce na zdravotní ortopedické lamelové matrace Sára Klasik, Spirit a Komfort od firmy JELÍNEK v HANY nábytek matrace HK JC OD DON Hradec Králové a Jičín

SLEVA 10% na ortopedické matrace JELÍNEK

 

SLEVA 10% akce na ortopedické lamelové zdravotní matrace Sára. Od 25. 8. do 15. 9. 2020 můžete využít úžasnou SLEVU na matrace Sára klasik, Sára komfort, Sára max a Sára spirit od firmy Jelínek výroba nábytku Valašské Meziříčí. Tato AKCE sleva na komfortní matrace od českého výrobce nábytku firmy Jelínek výroba nábytku Valašské Meziříčí platí pouze v prodejnách Hany nábytek matrace OD DON Hradec Králové a Hany nábytek matrace Jičín. Přijďte vyzkoušet!!!!!

 

POZOR, PRO ČLENY KLUBU ZDRAVÍ VZP SLEVA 12% DO 15. 9.2020!!!!!!!!

Prodlouženo do 25. 9. 2020 !!!!!!

 

Doprava ZDARMA.

 

Navštivte naše MATRACOVÉ STUDIO v Hradci Králové a v Jičíně, kde si můžete vyzkoušet všechny varianty roznášecích vrstev a váhových kategorií ortopedických matrací Sára.

 

 

 

ESHOP ZDE:

https://eshop.hany.cz/nabizime/ortopedicke.htm

 

Matrace Sára a Zora se vyrábějí a prodávají od poloviny 90 let a proto jsou mezi zákazníky vyzkoušené a velice oblíbené.

 

Firma JELÍNEK výroba nábytku má nejenom bohatou historii , ale hlavně bohaté zkušenosti s výrobou nábytku. Tyto zkušenosti jsou vidět v každém jednotlivém kusu nábytku. Nábytek je vyráběn nejmodernějšími technologiemi, ale část výroby jako je zabrušování a moření se dělá klasickou ruční metodou. Toto dodává nábytku opravdový punc kvality, který poznáte při každém doteku.

Matrace Sára a Zora se vyrábějí a prodávají od poloviny 90 let. I díky tomu jsou v matracích použity ty nejkvalitnější materiály, které vyzdvihují ortopedické vlastnosti těchto matrací a proto jsou mezi zákazníky vyzkoušené a velice oblíbené.

  

Neváhejte s objednáním, tato AKCE platí pouze od 25. 8. do 15. 9. 2020 v HANY nábytek matrace OD DON Hradec Králové a HANY nábytek matrace Jičín. Navíc Vám od nás máte dopravu zdarma.

 

PLATÍ NA VEŠKERÝ SORTIMENT matrací od firmy JELÍNEK.

 

Objednat můžete buď v našich prodejnách HANY nábytek - matrace v Hradci Králové a Jičíně, nebo zašlete poptávku na hany@hany.cz nebo jicin@hany.cz a my Vám rádi zpracujeme zajímavou cenovou nabídku. Dotazy volejte na tel. 603 466 367.

 

Rychlý dotaz na nábytek nebo matrace hany nábytek matrace hradec králové jitona nábytek OD DON hradec králové

 

Kompletní nabídka postelí JELÍNEK:

JELÍNEK výroba nábytku - ložnice, postel, postele, noční stolky, komody, skřín, Hany nábytek matrace Hradec Králové Jičín

 

 

 

 

 

 

 

Sleva platí pouze u firmy HANY nábytek matrace v prodejnách Hradec Králové a Jičín.

 

 

Doprava ZDARMA.

 

 Proč koupit nábytek u nás?

  • nechte si poradit u odborníků

  • individuální péče o zákazníka

  • 20 let na trhu s nábytkem

  • doprava ZDARMA po celé ČR

 

HANY nábytek - matrace OD DON Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

Showroom JITONA v obchodním domě DON Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

Prodej nábytku matrací obchodní dům DON Hradec Králové sedací soupravy Böhm Jihlava HANY nábytek matrace showroom Jitona nábytek Hradec Králové

 

 

 

HANY nábytek - matrace Jičín (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

HANY nábytek matrace Jičín