HANY - nábytek,matrace
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 produkt(ů) 0,-
Kontakt
HANY NÁBYTEK
HRADEC KRÁLOVÉ

obchodní dům DON
Hradec Králové
tel.: 603 466 367
hradec@hany.cz

HANY NÁBYTEK JIČÍN
Husova 218 (pěší zóna)
Jičín
tel.: 493 533 393
jicin@hany.cz

Showroom JITONA
Hradec Králové

Gočárova 1517
Hradec Králové
mobil.: 733 117 851
jitona@hany.cz

HANY - dětské centrum
HRADEC KRÁLOVÉ
Čelakovského 501 (pěší zóna)
Hradec Králové
mobil: 603 805 155
detske@hany.cz

hany@hany.cz
www.hany.cz
Úvodní stránka » Sortiment » postele » FMP ložnice,postele,noční stolky, komody, skříně » FMP NATURA ROYAL - ložnice;postel,noční stolek, komoda, úložný prostor

FMP NATURA ROYAL - ložnice;postel,noční stolek, komoda, úložný prostor

 

Postele - Natura Royal

Výrobní řada Natura Royal je určena především pro náročnější klientelu, která hledá pro svůj interiér něco trvanlivého a exkluzivního. Postele v této řadě vyniknou zejména ve velkém prostoru, který jim umožní stát se dominantou místnosti. Jsou vyráběny v kombinaci masivního buku a africké dřeviny wenge. Zpracování založené na kontrastu barevných odstínů vyznívá velmi působivě a kvalitativní vlastnosti těchto dřevin předurčují výrobky k dlouhé životnosti.

Wenge je dřevina  s přirozeným čokoládovým nádechem, která pochází z rovníkové Afriky a je využívána tisíce let africkými kmeny k výrobě obřadních předmětů a sošek. Uplatnila se také při různých obřadech kmenovými šamany. Dřevina se vyskytuje v Kamerunu, Gabonu, Kongu a Tanzánii. Vyznačuje se mimořádnou kvalitou, trvanlivostí, vysokou odolností proti vlhkosti a otěru. Tmavý odstín a výraznou kresbu nepravidelně se střídajících tmavých a světlých pruhů využívají návrháři nábytku k oživení jednoduchého designu. Hledá-li zákazník trvalou hodnotu a nadčasovost, je tento materiál i přes vyšší pořizovací náklady dobrou variantou.

 

Postel TAMARA I - provedení buk masiv/wenge masiv Postel TAMARA II - provedení buk masiv/wenge masiv

Postel TAMARA I

Postel TAMARA II