Jídelní set DAVID

Rozkládací stůl DAVID je možné vložením dalších plátů rozložit až na délku 310 cm, přičemž konstrukce stolu zaručuje maximální stabilitu. Vkládací pláty jsou uschovány uvnitř stolu. Pohodlně se k němu posadí až 12 lidí. Ohýbané části stolu jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva, desky stolu jsou dýhované. Stůl nabízíme ve třech šířkách 86, 100 a 110 cm. Vhodným doplňkem je anatomicky tvarovaná židle ABRA EXTRA.

Povrch našeho nábytku upravujeme ekologickým bezbarvým lakem nebo přírodním "natur" olejem. Napouštění olejem navazuje na tradice starých mistrů. Zákazník si může vybrat z různých odstínů moření nebo olejů dle našeho základního vzorníku. Všechny povrchové úpravy dřeva jsou zahrnuty v ceně.

Rozkládací stůl DAVID vyrábíme v průměru 86, 100 a 110 cm. Rozkládací stůl DAVID je možné vložením dalších plátů rozložit až na délku 310 cm, přičemž konstrukce stolu zaručuje maximální stabilitu.

Odstíny je také možné přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. V tomto případě je potřeba dodat vlastní vzorek, podle kterého namícháme vodou ředitelné mořidlo nebo pigmentovaný olej. V případě moření a olejování dle vlastního vzorku účtujeme příplatek 5%.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: