Jídelní set SEBA

Stůl SEBA vyrábíme v kombinaci masivního a vrstveného dřeva ve dvou variantách. Rozkládací a nerozkládací. Komfortní posezení zaručí pohodlná židle SEBA. Stůl SEBA vyrábíme v rozkládací a nerozkládací variantě. Maximální délka stolu při jeho rozložení je až 260 cm. Pohodlné sezení tak nabídne až 8 osobám.

Ke stolu SEBA se skvěle hodí stejnojmenná židle. Židle SEBA je pevná, stabilní a nabízí pohodlné posezení.

Látky I. kategorie 

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, jsou levnější a čistí se běžným šamponováním. 

Látky II. kategorie 

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Povrchová úprava TEFLON zajišťuje, že látka odpuzuje špínu a případné znečištění se čistí šamponováním. Úprava Aquaclean také odpuzuje nečistoty - tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která brání proniknutí nečistot do látky a díky tomu se dá jednoduše čistit vodou. 

Kůže - III. kategorie

Do této kategorie patří přírodní kůže od českého dodavatele. Kůže je příjemná a hebká na dotek, ale přitom má silný a odolný povrch, který se nedá lehce protrhnout či poničit. Na údržbu je nenáročná, lehce udržovatelná od prachu, a proto je velmi vhodná i pro alergiky.

Povrchová úprava (moření, olej) je zahrnuta v ceně. V případě moření a olejování dle vlastního vzorníku je příplatek 5 %. Jídelní stoly s dřevěnou horní deskou doporučujeme objednat ve voděodolném akrylátovém laku s možností namoření na požadovaný odstín dle vzorníku.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: