Ložnice AMARILLO

Moderní ložnice Amarillo na první pohled zaujme jednoduchým a přirozeným designem, který vdehne každému interiéru úžasnou lehkost a eleganci. Díky kombinaci kvalitní dýhy z pravého dubového dřeva, které vkusně doplňují čisté povrchy v bílé barvě a skleněné prvky v matném nebo lesklém provedení je vytvořen dokonale vyvážený celek, který ve vaší ložnici vykouzlí oázu klidu pro váš klidný spánek.

Dřevěné čelo futonového lůžka je nabízeno s výplní v provedení z přírodní dubové dýhy balken nebo ve variantě osazené lesklým či matným bílým sklem. Postele jsou k dispozici ve 3 šířkách (160, 180, 200 cm) a 4 délkách (190, 200, 210, 220 cm). Nechybí ani možnost variabilního nastavení výšky lůžka v 4 polohách.

V nábytkovém programu AMARILLO jsou nabízeny rovněž ŠATNÍ SKŘÍNĚ, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, skříně, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: