Ložnice DALILA LUX z masivního buku a dubu

 Ložnice DALILA LUX;postel, noční stolek, komoda, skříň

Ložnice DALILA LUX 

je vyráběna z masivního dubu nebo buku. Čela se vyrábí v síle materiálu 40 mm s mírným zkosením horní hrany, bočnice se vyrábí v síle materiálu 25 mm. Ložnici vyrábíme v několika rozměrových řadách.

Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď samostatně nebo jako sestavy, které jsou k sobě spasovány na přání zákazníka, včetně sestav rohových. Síla horního plátu u skříní a komod řady DALILA LUX je 40 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Na přání lze upravit i jejich vnitřní uspořádání.

Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

Dalila nízké čelo

Dalila detail

Dalila detail

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. 

V roce 2007 získala nábytková řada DALILA prestižní ocenění „ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK„Česká kvalita

Fotografie

postel DALILA LUX

postel DALILA LUX

čelo postele DALILA LUX

čelo postele DALILA LUX

detail čela postele DALILA LUX

detail čela postele DALILA LUX

Dalila úložný prostor

Dalila úložný prostor

Postel DALILA LUX  buk

Postel DALILA LUX buk

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: