HANY - nábytek,matrace
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 produkt(ů) 0,-
Kontakt
HANY NÁBYTEK
HRADEC KRÁLOVÉ

obchodní dům DON
Hradec Králové
tel.: 603 466 367
hradec@hany.cz

HANY NÁBYTEK JIČÍN
Husova 218 (pěší zóna)
Jičín
tel.: 493 533 393
jicin@hany.cz

Showroom JITONA
Hradec Králové

Gočárova 1517
Hradec Králové
mobil.: 733 117 851
jitona@hany.cz

HANY - dětské centrum
HRADEC KRÁLOVÉ
Čelakovského 501 (pěší zóna)
Hradec Králové
mobil: 603 805 155
detske@hany.cz

hany@hany.cz
www.hany.cz
Úvodní stránka » Sortiment » postele » JELÍNEK ložnice, postele, komody, skříně » Ložnice FLABO postel, noční stolek, komoda, skříň

Ložnice FLABO postel, noční stolek, komoda, skříň

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek výroba nábytku HANY nábytek matrace Hradec Králové a Jičín

 

Ložnice FLABO

Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete vždy spolehnout.

 

Probouzejte se ze "spánku v oblacích"

Celá kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s vyhlášeným německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil tento designér dubové masivní dřevo o síle 40 a 25 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

 

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek nábytek   Ložnice FLABO; postele Jelínek nábytek   Ložnice FLABO noční stolek Jelínek nábytek

Energie masivního dřeva

Kde jinde, než v ložnici z masivního dřeva, můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne. Věříme, že design a dokonalé zpracování přírodního DUBU oslní i Vás.                                            

 

Dopřejte si pohodlí

Díky zaobleníým hranám nábytku a preciznímu ručnímu broušení je radost večer ulehat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele.

 

Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je elegantně vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka opatřená plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

 

 

 

Barevné kombinace podle Vašich představ

Plně v souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našich vzorníků, popřípadě Vám můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku.

Víme, že čistota lůžka je velmi důležitá, a proto si u čalouněného čela postele můžete vybrat látku ze vzorníku MYSTIC a ASTORIA. Tyto látky mají tzv. úpravu aquaclean a proto jsou snadno čistitelné. Vzorník látek máme pro Vás připravené na našich prodejnách.

Možnosti moření

Přírodní lak Moření olše Moření třešeň Moření tabák Moření mahagon Moření ořech Moření černá Bělení

přírodní

olše

třešeň

tabák

mahagon

ořech

černá

bělení

 

Možnosti olejování

Olej natur Olej white Olej beige Olej alder Olej cherry Olej tobacco Olej walnut Olej dark

Natur

White

Beige

Alder

Cherry

Tobacco

Walnut

Dark

 

Ložnice FLABO dvoulůžko s nočními stolky dub masiv - Jelínek nábytek

Pohodlí bez kompromisů

Každý den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne nejenom pohodlí, ale i luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním Vás přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.

 

Varianta s nočními stolky a úložným prostorem

Pružně reagujeme na Vaše požadavky. Postel FLABO Vám samozřejmě vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat jak bez nočních stolků tak i s nočními stolky. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

dvouluzko_policky_flabo dvouluzko_bezNS_flabo

 

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor postele je vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží přímo na zemi.

dvouluzko_NS_flabo+UL dvouluzko_bezNS_flabo+UL

 

Přejete si vědět více?

Více informací o doplňcích a cenách kolekce naleznete v přiloženém ceníku nebo nás neváhejte kontaktovat přes tento formulář.

 

Rychlý dotaz na nábytek nebo matrace hany nábytek matrace hradec králové jitona nábytek OD DON hradec králové

 

 Přehled cen, prvků a rozměrů 

 

Ceník ložnice Flabo Jelínek nábytek