Ložnice FLABO

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek výroba nábytku HANY nábytek matrace Hradec Králové a Jičín

Postel FLABO

Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete vždy spolehnout. Probouzejte se ze "spánku v oblacích"Celá kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s vyhlášeným německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil tento designér dubové masivní dřevo o síle 40 a 25 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek nábytek

Energie masivního dřeva

Kde jinde, než v ložnici z masivního dřeva, můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne. Věříme, že design a dokonalé zpracování přírodního DUBU oslní i Vás.  

Ložnice FLABO; postele Jelínek nábytek

Dopřejte si pohodlí

Díky zaobleníým hranám nábytku a preciznímu ručnímu broušení je radost večer ulehat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele.

Ložnice FLABO noční stolek Jelínek nábytek

Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je elegantně vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka opatřená plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

Barevné kombinace podle Vašich představ

Plně v souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našich vzorníků, popřípadě Vám můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku.

Víme, že čistota lůžka je velmi důležitá, a proto si u čalouněného čela postele můžete vybrat látku ze vzorníku MYSTIC a ASTORIA. Tyto látky mají tzv. úpravu aquaclean a proto jsou snadno čistitelné. Vzorník látek máme pro Vás připravené na našich prodejnách.

        

Pohodlí bez kompromisů

Každý den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne nejenom pohodlí, ale i luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním Vás přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.

Varianta s nočními stolky a úložným prostorem

Pružně reagujeme na Vaše požadavky. Postel FLABO Vám samozřejmě vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat jak bez nočních stolků tak i s nočními stolky. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

dvouluzko_policky_flabo dvouluzko_bezNS_flabo

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor postele je vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží přímo na zemi.

dvouluzko_NS_flabo+UL dvouluzko_bezNS_flabo+UL

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: