HANY - nábytek,matrace
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 produkt(ů) 0,-
Kontakt
HANY NÁBYTEK
HRADEC KRÁLOVÉ

obchodní dům DON
Hradec Králové
tel.: 603 466 367
hradec@hany.cz

HANY NÁBYTEK JIČÍN
Husova 218 (pěší zóna)
Jičín
tel.: 493 533 393
jicin@hany.cz

Showroom JITONA
Hradec Králové

Gočárova 1517
Hradec Králové
mobil.: 733 117 851
jitona@hany.cz

HANY - dětské centrum
HRADEC KRÁLOVÉ
Čelakovského 501 (pěší zóna)
Hradec Králové
mobil: 603 805 155
detske@hany.cz

hany@hany.cz
www.hany.cz
Úvodní stránka » Sortiment » postele » JELÍNEK ložnice, postele, komody, skříně » Ložnice FLABO postel, noční stolek, komoda, skříň

Ložnice FLABO postel, noční stolek, komoda, skříň

Postel FLABO

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek výroba nábytku HANY nábytek matrace Hradec Králové a Jičín

 

Ložnice FLABO

Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete vždy spolehnout.

 

Probouzejte se ze "spánku v oblacích"

Celá kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s vyhlášeným německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil tento designér dubové masivní dřevo o síle 40 a 25 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

 

Ložnice FLABO; postel, noční stolek, komoda, skříň Jelínek nábytek   Ložnice FLABO; postele Jelínek nábytek   Ložnice FLABO noční stolek Jelínek nábytek

Energie masivního dřeva

Kde jinde, než v ložnici z masivního dřeva, můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne. Věříme, že design a dokonalé zpracování přírodního DUBU oslní i Vás.                                            

 

Dopřejte si pohodlí

Díky zaobleníým hranám nábytku a preciznímu ručnímu broušení je radost večer ulehat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele.

 

Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je elegantně vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka opatřená plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

 


 

Barevné kombinace podle Vašich představ

Plně v souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našich vzorníků, popřípadě Vám můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku.

Víme, že čistota lůžka je velmi důležitá, a proto si u čalouněného čela postele můžete vybrat látku ze vzorníku MYSTIC a ASTORIA. Tyto látky mají tzv. úpravu aquaclean a proto jsou snadno čistitelné. Vzorník látek máme pro Vás připravené na našich prodejnách.

        

Ložnice FLABO dvoulůžko s nočními stolky dub masiv - Jelínek nábytek

Pohodlí bez kompromisů

Každý den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne nejenom pohodlí, ale i luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním Vás přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.

 

Varianta s nočními stolky a úložným prostorem

Pružně reagujeme na Vaše požadavky. Postel FLABO Vám samozřejmě vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat jak bez nočních stolků tak i s nočními stolky. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

dvouluzko_policky_flabo dvouluzko_bezNS_flabo

 

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor postele je vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží přímo na zemi.

dvouluzko_NS_flabo+UL dvouluzko_bezNS_flabo+UL

 

Přejete si vědět více?

Více informací o doplňcích a cenách kolekce naleznete v přiloženém ceníku nebo nás neváhejte kontaktovat přes tento formulář.

 

Rychlý dotaz na nábytek nebo matrace hany nábytek matrace hradec králové jitona nábytek OD DON hradec králové

 

 Přehled cen, prvků a rozměrů 

 

Ceník ložnice Flabo Jelínek nábytek