Ložnice MIA

Probouzejte se každé ráno jako znovuzrození

Charakteristickým rysem této kolekce jsou zešikmené hrany u postele a nočních stolků. Spolu s tenkou linkou na čele a bočnicích dodávají kolekci lehkost a eleganci. Ložnice MIA pochází z dílny německého designéra Jochena Flackeho. Kombinace masivního dřeva a čistého designu je ideální volbou pro milovníky jednoduchosti. Ložnici MIA vyrábíme v provedení masivní DUB, DUB RUSTIK a borovice ZIRBE.

Samostatně stojící noční stolek s dřevěnou úchytkou

Stejně jako postel i noční stolky jsou vyrobeny bez kovových spojů, je však možnost volby varianty s dřevěným výsuvem nebo kovovými pojezdy s pneumatickým tlumením.

Detail nohy postele a linky na bočnicích

Charakteristickým rysem této kolekce jsou zešikmené hrany. Tenká linka na čele a bočnicích dodávají kolekci lehkost a eleganci.

Čalouněná opěrka na čelo postele

Skvělým doplňkem k posteli MIA je čalouněná opěrka. Barvu opěrky si můžete vybrat z naší nabídky látek.

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. Pro čalouněnou opěrku je možné si vybrat látku z našich vzorníků. Doporučujeme především vzorník MYSTIC. Tyto látky mají tzv. aquacleanovou úpravu a jsou snadno čistitelné.

Varianty postele MIA

Postel MIA je možné vyrobit dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách.

.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: