Ložnice MICHAELA z masivního buku a dubu

Ložnice MICHAELA

Ložnice MICHAELA 

je luxusní a dokonale propracovaná ložnice v nadčasovém designu. Špičkové opracování společně s pevností a stabilitou dělá z této ložnice generační nábytek.

MICHAELA - výška lehací plochy 47-59 cm

MICHAELA PLUS - výška lehací plochy 56-68 cm

Masivní DUB nebo BUK o síle 40 a 25 mm

Variabilní provedení délky i šířky postele

Komody a skříně jsou vyráběny ve dvou řadách:
ŘADA MASIV vyrobeno z masivního dřeva,korpusy bukových komod jsou vyrobeny z rozměrově stabilní laťovky dýhované přírodní dýhou, dubové komody z masivní spárovky, korpusy zásuvek jsou zvoleny podle zvoleného odstínu, zásuvky jsou vybaveny tlumenými plnovýsuvy a bezpečnostní blokací.

ŘADA STANDARD • horní plát, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z masivního dřeva, korpusy komod jsou vyrobeny z DTD dýhované přírodní dýhou, korpusy zásuvek jsou vyrobeny z lakované bukové překližky bez moření, zásuvky jsou vybaveny tlumenými polovýsuvy bez blokace

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. 

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: