Ložnice PAVLA

Ložnice PAVLA; postel, noční stolek, komoda, skříň

Postel PAVLA 

je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách a rovněž lze vybrat z několika verzí čel postele. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány  jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka.

Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

Ložnice Pavla
Detail dveře skříně
Noční stopek Pavla detail

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. 

Možnosti olejování

O

Fotografie

Ložnice Pavla dub masiv

Ložnice Pavla dub masiv

Postel Pavla jednolůžko

Postel Pavla jednolůžko

Postel Pavla oblé čelo u nohou

Postel Pavla oblé čelo u nohou

Police nad postel Pavla

Police nad postel Pavla

Noční stolek Pavla

Noční stolek Pavla

Dveře skříně Pavla

Dveře skříně Pavla

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: