Ložnice PAVLA

Ložnice PAVLA; postel, noční stolek, komoda, skříň

Postel PAVLA 

je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách a rovněž lze vybrat z několika verzí čel postele. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány  jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka.

Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

Ložnice Pavla
Detail dveře skříně
Noční stopek Pavla detail

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. 

Možnosti olejování

Fotografie

Ložnice Pavla dub masiv

Ložnice Pavla dub masiv

Postel Pavla jednolůžko

Postel Pavla jednolůžko

Postel Pavla oblé čelo u nohou

Postel Pavla oblé čelo u nohou

Police nad postel Pavla

Police nad postel Pavla

Noční stolek Pavla

Noční stolek Pavla

Dveře skříně Pavla

Dveře skříně Pavla

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: