Ložnice RÁCHEL z masivního buku a dubu

Ložnice RÁCHEL plné čelo; postel, noční stolek, komoda, skříň

Ložnice RÁCHEL 

je vyráběna z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 mm a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Komody a skříně Ložnice Ráchel se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány do sestav, lze je také upravit (např. vnitřní uspořádání) dle přání zákazníka.

Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

Postel Rachel plné čelo

Ráchel obývací stěna

Ráchel obývací stěna

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě je možné  odstín namíchat dle přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. Pro čalouněnou opěrku je možné si vybrat látku z našich vzorníků. Doporučujeme především vzorník MYSTIC. Tyto látky mají tzv. aquacleanovou úpravu a jsou snadno čistitelné.

V roce 2007 získala nábytková řada RÁCHEL ( postele,komody, skříně) prestižní ocenění
„ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK „Česká kvalita

.

Fotografie

Čelo postele Ráchel

Čelo postele Ráchel

Komoda Ráchel

Komoda Ráchel

Komoda Ráchel - bělený dub

Komoda Ráchel - bělený dub

Ložnice Ráchel plné čelo

Ložnice Ráchel plné čelo

Noha postele Ráchel

Noha postele Ráchel

Postel Ráchel bělený dub

Postel Ráchel bělený dub

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: