Postel FLORENCIA DOMESTAV, čelo oblé čalouněné

Domestav postel FLORENCIA, čelo čalouněné

 

Domestav postel FLORENCIA, čelo čalouněné, detail 1 Domestav postel FLORENCIA, čelo čalouněné, detail 2 Domestav postel FLORENCIA, čelo čalouněné, detail 3 Domestav postel FLORENCIA, čelo čalouněné, detail 4

 

 Postel FLORENCIA čalouněné čelo oblé 

 

Celomasivní postel FLORENCIA čalouněné čelo oblé od firmy DOMESTAV je vhodná pro matraci 180×200 cm. Postel Florencia je dodávána s laťkovým bukovým roštem nebo je možné zakoupit lamelové rošty (boční nebo čelní) vhodné pro úložné prostory. Postel je z bukového masivu a je dodávána v přírodním provedení (za příplatek je možný výběr až 20 druhů moření). Výška lehací plochy je 50 až 65cm. Tloušťka použitého masivu je 3-5 cm. Oblé křivky použitých čel postele Florencia jsou vyrobeny ve spolupráci s firmou TON. Na spojení postele je použito patentové použití spojů.

 

Na hlavním obrázku je vyobrazené moření B3 dub tmavý.

 

Ložnice SOFIA & FLORENCIA

Přesně podle představ zákazníka jsme vyvinuli dva rozdílné druhy postelí, které vychází z oblých tvarů a linií. Design postele SOFIE vychází z jednoduchosti a čistoty tvarů a vyzdvihuje krásu detailu spojů. Postel FLORENCIA na první pohled zaujme ladností křivek a dokonalostí řemeslného zpracování oblých tvarů. Nabízíme výběr jak z jednolůžek tak i manželských postelí. Všechny postele je možné doplnit o doplňky, například úložné prostory, které mohou být výsuvné, vyklápěcí nebo uložený v bočnici. Nedílnou součástí každé postele jsou i noční stolky. Podle Vaší představy můžete zvolit noční stolek s jednou zásuvkou nebo dvěmi zásuvkami nebo jen policový. K ložnici SOFIA & FLORENCIA dále nabízíme i komody a skříně.

 

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci na postele DOMESTAV, rádi Vám ji vyhotovíme v našich prodejnách HANY nábytek matrace Hradec Králové a Jičín nebo zašlete poptávku na hany@hany.cz a my Vám zpracujeme zajímavou cenovou nabídku.  HANY nábytek - matrace Hradec Králové.

 

Rychlý dotaz na nábytek nebo matrace hany nábytek matrace hradec králové jitona nábytek OD DON hradec králové

           

Dotazy můžete volat na telefon 603 466 367.

 

HANY nábytek - matrace Hradec Králové (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

HANY nábytek - matrace Jičín (prodej nábytku, prodej matrací, prodej sedacích souprav, prodej postelí)

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: