Postel MAMMA

JITONA nábytek Hradec Králové HANY

Ložnice MAMMA

Kolekci nábytku Mamma navrhlo úspěšné české studio VRTIŠKA•ŽÁK         

Základním motivem celé kolekce MAMMA byla pro nás hravost, střídmost, lehkost a kombinace materiálů. Novou kolekci nábytku Mamma charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA v kategorii postel. Další ocenění kolekce získala na veletrhu nábytku For Furniture.

         

Postel MAMMA ložnice JITONA nábytek showroom OD Don Hradec Králové HANY nábytek matrace

Komody MAMMA JITONA nábytek showroom OD Don Hradec Králové HANY nábytek matrace                 Postel MAMMA JITONA nábytek showroom OD Don Hradec Králové HANY nábytek matrace               Komoda MAMMA JITONA nábytek showroom OD Don Hradec Králové HANY nábytek matrace

 

Lehkost jednotlivých produktů kolekce MAMMA je docílena použitím nožiček a faktu, že tento nábytek neleží přímo na zemi. Princip je dobře využitelný v malých prostorách, kde opticky nezmenšuje podlahovou plochu.

Jednotlivé prvky napříč kolekcí nábytku MAMMA vizuálně propojuje element nožiček. Kolekce tak poskytuje nejen funkční, ale i komplexní řešení od ložnic až po obývací pokoje. Umožňuje tak variabilní zařizování postupným doplňováním prvků a zároveň má každý prvek dostatek individuálního charakteru, aby mohl fungovat jako solitér.

Rychlý dotaz na nábytek nebo matrace hany nábytek matrace hradec králové jitona nábytek OD DON hradec králové

 

 Přehled cen, prvků a rozměrů 

 

Prodej nábytku matrací obchodní dům DON Hradec Králové sedací soupravy Böhm Jihlava HANY nábytek matrace showroom Jitona nábytek Hradec Králové

 

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: