GRENOBLE

Nebojíme se říct, že sedací souprava od společnosti KASVO jménem GRENOBLE je až monumentální. Spousta prostoru pro odpočinek, večírky i lenivé víkendy ale rozhodně není to jediné, co na ní oceníte.

Moderní sedací souprava GRENOBLE je rozkládací. Výrobci je jasné, že v případě sedací soupravy uzpůsobené ke spánku nesmí chybět ani velkorysý úložný prostor na náhradní lůžkoviny. Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou uloženou na vlnovcové pružině, a tak máte zaručen maximální komfort, ať už na sedací soupravě GRENOBLE hodláte sedět, nebo spát.

Záhlavníky této kvalitní sedací soupravy jsou nastavitelné, a tak se mohou pohodlně opřít jak čahouni, tak drobné dívenky či děti. Samozřejmostí je levá i pravá varianta a několik barev potahu v tlumených odstínech, případně si můžete vybrat speciální potah Davis právě pro váš interiér, a to za příplatek 10 % z ceny sedací soupravy.

Tuto sedací soupravu můžete vidět v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové.

Vybírat můžete z několika základních barev potahů a také za příplatek možnost výběru potahové látky ze vzorníku AGMAMITO, DAVIS, SIC a TOCCARE

V nabídce máme levou i pravou variantu.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci na sedací soupravy, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: