Skříň BALTRUM

Ložnice Baltrum je vyroběna z častečně masivního olšového dřeva a díky sektorovému provedení s širokou možností variant zajistí harmonické uspořádání vaší ložnice. Kombinací klasických a moderních prvků bylo docíleno nadčasového vzhledu, který dobře vynikne v moderním i klasickém interiéru.

Součástí nábytkové sestavy Baltrum je šatní skříň, které je nabízena ve variantách s 1 až 8 křídlovými dveřmi a volitelným umístěním zrcadel (viz typový plán). Navíc je opatřena elegantním frézováním a decentními kovovými úchytkami. Uvnitř skříně naleznete prakticky rozdělený úložný prostor a jeji vrchní část je možné vybavit moderním tyčovým LED osvětlením.

V nábytkovém programu BALTRUM jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: