Skříň BARCELONA

S ložnicí řady BARCELONA přinesete do své ložnice moderní eleganci. Design nábytku kombinuje prvky z dubové imitace Bianco, které dokonale doplňují dekory a imitace kůže v nadčasovém provedení champagner.

Otočné dveřní skříně jsou k dispozici v osmi šířkách (od 50 cm do 400 cm) a ve dvou výškách. Skříně s posuvnými dveřmi jsou k dispozici v celkem sedmi šířkách (150 cm až 400 cm) a ve dvou výškách. Disponují 2 až 4 dveřmi, v závislosti na šířce. Čela skříní jsou nabízena v provedení champagner, nebo v kombinaci s křišťálovým zrcadlem. Volitelně lze skříně opatřit pasparty, rámy nebo atraktivním LED osvětlením.

Interiérové doplňky šatníku je možné libovolně kombinovat a uspořádat tak vnitřní prostor na míru vašim potřebám. K dispozici jsou různé typy zásuvek, nástavce s policemi, výsuvné věšáky, šatní výtah, rošt na obuv, vnitřní zrcadlo atd.

 

V nábytkovém programu BARCELONA jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: