Skříň KANSAS

Luxusní ložnicová sestava Kansas na první pohled zaujme elegantním a vzdušným designem, který oživí každý moderní interiér. K výrobě bylo použito vysoce kvalitní lamino v příjemném odstínu bílá champagne, které vkusně doplňují lesklé plochy s tvrzeného skla ve stejném odstínu. Elegantní design nábytku podtrhují chromované rukojeti a nohy. Na výběr máte z několik druhů skříní v různých velikostech, komody, postele ve standardních i prodloužených variantách a noční stolky.

Originální šatní skříň s dvojitými dveřmi je možné zhotovit buď v celé její délce, nebo v kombinaci s centrálními a bočními zásuvkami a to ve dvou výškých 216 nebo 236 cm. Vybrané dveře je možné osadit zrcadly. Pro naprostý komfort lze skládací dveře vybavit systémem automatického otevírání nebo také bodovým LED osvětlením či světelným rámem.

V nábytkovém programu KANSAS jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: