Skříň MONACO

Série nábytku Monaco vás dostane bohatými možnostmi kombinací a díky chytrému variabilnímu systému nabízí optimální řešení úložných prostorů pro vaši ložnici nebo šatnu. 

Funkční skříňový systém řady Monaco se vyznačuje volně kombinovatelným designem těla a přední strany pro harmonické sladění interiéru. Můžete zvolit dekor v imitaci dubu, bílé, champagne nebo oblázkové šedé barvě doplněný atraktivními úchytkami v chromu, stříbře či břidlici, a nebo kombinovat luxusní skleněné plochy s křišťálovými zrcadly.

Rozmanitost nábytku řady Monaco vás nijak neomezuje. V nabídce jsou zastoupeny skříně s křídlovými, skládacími nebo posuvnými dveřmi, plně vybavené rohové skříně s přídavnými římsami, koncové skříně s otočnými dveřmi a dalši doplňkové prvky. Nábytek lze vybavit paspartovými rámy, LED osvětlením, vícedílnými výsuvy a dalším exkluzivním příslušenstvím. Skříně disponují chytrým vnitřním dělením se dvěma policemi a kolejnicí na prádlo v každém oddílu.

V nábytkovém programu MONACO jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: