Skříň MONTREAL

Série ložnicového nábytku Montreal díky svému svěžímu elegantnímu designu s jasnými liniemi a bohatými detaily svěle odráží městský životní styl.

Vybírat můžete ze skříní s posuvnými dveřmi nebo křídlovými dveřmí, které jsou nabízeny v oblázkové šedé barvě či v kombinaci s křišťálovými zrcadly. Moderní vzhled skříní podporují úchytné lišty v chromované nebo černé barvě a interiér opatřený pruhovaným dekorem ve stříbrno-šedé barvě. Skříně s posuvnými dveřmi jsou k dispozici ve dvou výškách (217 a 236 cm) a sedmi šířkách (150 - 400 cm). Modely s otočnými dveřmi jsou k dispozici v jedno až osmi-dvéřovém provedení s možností vybavení praktickými zásuvkami. V nabídce nechybí ani vestavná rohová skříň.

Vnitřní prostor šatní skříně lze doplnit volitelnými šatními doplňky, jako jsou police, držáky kalhot, zásuvkové vložky, kolejnice na prádlo, výsuvné věšáky nebo stojany na boty. Volitelně lze skříně opatřit pasparty, rámy nebo atraktivním LED osvětlením.

V nábytkovém programu MONTREAL jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: