Skříň PADUA

V ložnicovém programu Padua došlo k harmonickému propojení tradičního stylu s moderními prvky, jehož výsledkem je elegantní designový nábytek vhodný do jakéhokoliv interiéru. Díky vysoce kvalitním materiálům z dubového dřeva a bílého lamina je zaručena dlouhá životnost nábytku, vysoká stálost povrchů a jejich snadná údržba. 

V rámci programu můžete vybírat z kolekce křídlových nebo posuvných skříní, které disponují velkým prostorem pro dokonalé uspořádání vašeho oblečení a doplňků. V případě křídlových dveří je možné skříně zhotovit s 1 až 8 sektory či je různě kombinovat se zásuvkami a osadit zrcadly. U posuvných dveří je šatní skříň vybavena 2 sektory. K dispozici je rovněž volitelné LED osvětlení.

V nábytkovém programu PADUA jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: