Skříň SHANGHAI 2

Program Shanghai 2 vás překvapí svou rozmanitostí, vysokým standardem zpracování a prvotřídním designem, který oživí každý moderní interiér. Korpusy jsou k dispozici ve 4 barevných provedeních (imitace dubu, bílý dekor, dekor havanna, šedý dekor) doplněných o atraktivní chromované lišty.

K dispozici je nespočet variant skříní s otočnými dveřmi a funkčních skříní s posuvnými dveřmi, které lze osadit skleněnými čelními stěnami ve 4 barevných odstínech či křišťálovými zrcadly. Boční stěny mohou být rovněž opatřeny skleněnými panely pro dosažení vysokého lesku. Jednotlivé prvky v šířkách 50 cm a 100 cm lze podle potřeby rozšiřovat až do šířky 400 cm a více. S modulem rohové skříňky lze realizovat atraktivní řešení pro ještě lepší využití prostoru.

Vnitřní prostor šatní skříně lze doplnit volitelnými šatními doplňky, jako jsou police, držáky kalhot, zásuvkové vložky, kolejnice na prádlo, výsuvné věšáky nebo stojany na boty. Volitelně lze skříně opatřit pasparty, rámy nebo atraktivním LED osvětlením.

 

V nábytkovém programu SHANGHAI 2 jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: