CANDY

Design kolekce CANDY vychází z přirozené ergonomie sezení a komfortu oblých forem, jež připomínají bonbóny, balvany či polštáře. V kontrastu proti sobě stojí barevné čalounění a dřevěná konstrukce, jejichž kombinace vytváří pozitivní atmosféru a krásně oživí interiér. Sedací soupravu skvěle doplní konferenční stolek PICK, který nabízíme buď se skleněnou nebo dřevěnou deskou.

OLEJOVÁNÍ – více zvýrazní přírodní kresbu dřeva a je v současné době oblíbenější než lakované moření. Pokud nábytek poškodíte, jednoduše dřevo obrousíte, vetřete přírodní nebo pigmentovaný olej a nepoznáte, že došlo k poškození. Oleje s pigmentem zakrývají barvu a texturu dřeva. Dubové dřevo má výraznější póry, které po nanesení oleje zůstávají viditelné a prozrazují jeho strukturu. Reliéf na buku je po dokončení velmi jednolitý. Všechny tyto vlastnosti se mohou, společně s původní barevností, výrobní technologií, lomem světla a individuálním vnímáním, projevit na finálním odstínu.

MOŘENÍ (LAKOVÁNÍ) – povrchová úprava lakem je praktičtější na údržbu, lak povrch dřeva zpevní a nábytek je tak odolnější před poškozením. Pokud ale poškodíte nábytek ošetřený lakem, oprava bude složitější a nábytek je potřeba opravit nejlépe u nás ve výrobě. Vámi objednaný nábytek pro Vás případně barevně sladíme s jiným nábytkem ve Vašem interiéru na základě Vámi dodaného vzorku. Příplatek za vlastní povrchovou úpravu je 5 %.

.

.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: