STŮL ARCA

Její elegantní podnoží je precizně tvarované. Každá její plocha a každá její linie je založena na principu smyslné čistoty. Když stůl z masivu rozložíte, navazující kresba na desce stolu čistotu tvarů ještě víc podtrhne. Na přání vám stůl Arca vybavíme synchronizovaným rozkládacím mechanismem s délkou 50 cm nebo 100 cm. Rozkládání je tak snadné, že jej ve čtyřech krocích zvládnete jednou rukou. Zatímco nohy zůstávají na svém místě, deska stolu se plynule rozloží na obě strany.

Už nemusíte mít obavy z velké návštěvy. Díky synchronizovanému mechanismu, dostupnému od délky stolu 160 cm, kdykoliv získáte až další čtyři místa k sezení pro vaši návštěvu. Štíhlá linie rozkládacího mechanismu zachovává stejně velký prostor pro nohy, jaký vám poskytuje Arca bez mechanismu.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: