STŮL EDITA CRISTALLO

Deska stolu Edita Cristallo je z vysoce odolného kaleného skla. Při výrobě je na sklo nejprve nanesena speciální barva a následně je kalené. Tímto procesem dochází k částečnému probarvení skla a eliminaci takzvané zelené hrany.

V rozkládací variantě jsou přídavné výklopné rozkladové desky z masivního dřeva. Po rozložení tak vzniká estetický a příjemný kontrast mezi skleněnou a masivní deskou. Do noh stolu na straně rozkladu jsou zapuštěná pogumovaná kolečka, díky kterým svede jeho rozložení kdokoliv.

Kalené sklo se vyznačuje nejen svojí vyšší odolností proti poškrábání, ale i vyšší bezpečností při jeho použití. Stůl můžete plně zatížit až na 120 kg uprostřed a sklo vydrží. Vyvarovat se musíte prudkého úderu do hrany desky. Kalením se ve skle vytvoří napětí, při poškození desky dojde k jeho uvolnění a sklo se rozbije na dílky, u kterých nevznikají dlouhé ostré hrany. Pokud byste chtěli po mnoha letech desku vyměnit, není to problém.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

NANODESKA

                          

OŘECH

  

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: