STŮL EDITA NANO

Kombinace materiálů, která přináší špičkovou odolnost, design a přírodní dřevo. To je stůl Edita Nano. Pokud hledáte stůl s odolnou deskou, právě pro vás máme řešení ve formě stolu s nanodeskou. FENIX je vysoce odolný materiál upravený nanotechnologií. Povrch desky je hebký a příjemný na dotek. Jako byste hladili samet. Takový pocit máte, když usedáte k vaší večeři. Desku lze jen těžko poškodit a její údržba je jednoduchá. Stačí vlhký hadřík s neagresivním saponátem. Pokud byste na matné desce zaznamenali jemné poškrábání, jednoduše jej odstraníte nanohoubičkou, kterou od nás ke stolu dostanete. Větší poškození opravíte dle návodu pomocí vaší žehličky a vlhkého hadříku nebo utěrky.

Váš nový jídelní stůl není jen o unikátní desce. Základem kvalitního stolu je jeho konstrukce, luby a nohy. Pouze kvalitní čepovaná a lepená konstrukce, ve které jsou luby a nohy bez použití šroubů již z výroby spojeny v jeden celek, vám zaručí vysokou pevnost a dlouhou životnost. Právě proto jsou naše stoly tak pevné a stabilní. Stůl vám přivezeme a nastěhujeme v jednom kuse a vy nikdy nebudete muset přemýšlet nad tím, kde musíte, jaký šroub utáhnout.

U Edity Nano máte na výběr ze stolu bez rozkladu nebo třemi délkami rozkládacích mechanismů. Na rozkladových deskách je použito přírodní masivní dřevo, a to bukové, dubové anebo ořechové. To bude příjemně kontrastovat s nanodeskou na hlavním plátu stolu. Tón dřeva a povrchovou úpravu odolným matným lakem nebo přírodním olejem na rozkladových deskách a podnoží si vyberete podle vašeho přání.

I u tohoto stolu se při rozkládání nohy posouvají, takže vám nebudou při stolování překážet. K rozkládání stolu nepotřebujete velkou sílu díky gumovým kolečkům integrovaným v nohách. Nosnost uprostřed stolu je i po rozložení více jak 120 kg. V stejném designu s odolnou nanodeskou vyrábíme také konferenční stolek Edita Nano s policí anebo bez police.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

NANODESKA

                          

OŘECH

  

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: