Stůl EDITA

Masivní podnoží a dokonale zpracovaná, přírodní dýhou dýhovaná deska umožnili vytvořit stůl precizních linek, u kterého si můžete vybrat hned ze tří délek rozkladů nebo verzi bez rozkladu. Pokud zvolíte variantu stolu s rozkládacím mechanismem, můžete si v příslušenství vybrat doplnění stolu skrytými kolečky. Rozkládání stolu bude potom pro vás opravdu hračka.

Designový rozkládací stůl? To je Edita s vkládanou, 60 cm dlouhou rozkládací deskou. Ta není uprostřed rozdělená na dvě části. Čistota designu stolu je tak i po rozložení zachována v celé jeho délce. Pro stoprocentní komfort při rozkládání můžete vybrat rozkládací stůl se sofistikovaným otočným mechanismem v délkách 50 cm, 50 cm + 50 cm nebo 100 cm.U otočného mechanismu nemusíte desku brát do rukou, stačí ji jednoduše vyklopit.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: