STŮL ELICA

Elica je zrozena z přírody a její příběh je příběhem touhy překonávat překážky a schopnosti dosáhnout i toho nejodvážnějšího cíle. Stůl je do posledního milimetru vyroben z přírodního dřeva a má skvělý rozkládací mechanismus.

Jeho čepovaná a lepená konstrukce je tradiční a zároveň unikátní. Ctíme hodnoty přírody, proto na desky stolů vybíráme široké lamely dřeva tak, aby jejich originální kresba dokonale navazovala jak na hlavním plátu, tak na rozkládacích deskách.

Dřevo na váš nový stůl jsme vybrali v certifikovaném lese již před dvěma lety a nechali jsme jej přirozeně vysoušet v našich skladech.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: