STŮL GATTA BIANCA

Chcete mít ve vašem interiéru designovou kombinaci barvy a přírodního dřeva? Právě pro vás je ideální stůl Gatta Bianca. Stůl má celomasivní konstrukci s deskou i podnožím z přírodního dřeva. Luxusně působí bílá matná barva, kterou je podnoží stolu lakované, a tím kontrastuje s odstínem dřeva desky stolu.

Stejně jako u stolu Gatta, i u stolu Gatta Bianca najdeme desku skládanou ze širokých lamel dřeva tak, aby dokonale vynikla krása přírodního materiálu. U rozkládacího stolu samozřejmě navazuje kresba dřeva na hlavním plátu i na rozkladech.

Elegantní masivní podnoží přináší dostatek prostoru při stolování. Pod štíhlým lubem rozkládacího stolu Gatta Bianca nic nevyčnívá. Pod stůl tak snadno zasunete i židli s područkami. Pro ještě snadnější rozkládání jsou v nohách integrovaná pogumovaná kolečka. Rozložení stolu tak zvládnete jednou rukou do pěti vteřin.

Podnoží stolu je čepované a lepené. Každý jeden díl stolu je přímo ve výrobě spojen v celek a stůl z masivu vám tak přivezeme a nastěhujeme v jednom kuse. Nepřekonatelnou předností našich jídelních stolů je jejich stabilita a dlouhá životnost.

Stůl nebo rozkládací stůl Gatta Bianca si můžete nakonfigurovat ve třech různých tvrdých dřevinách a mnoha různých tónech moření desky stolu. Podnoží stolu je standardně v bílé barvě. Na vaše přání si můžete zvolit i jakoukoliv jinou barvu ze vzorníku RAL. U desky stolu můžete vybírat mezi povrchovou úpravou přírodním olejem, nebo vysoce odolným matným PUR-akrylátovým lakem. Rozkládací varianta je ve všech nabízených rozměrech samozřejmostí.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: