STŮL GATTA

Gatta je příkladem moderního designového rozkládacího stolu.

S vysokým citem k masivnímu dřevu skládáme speciální desku tak, aby byla tvořena širokými kusy dřeva a kresba přesně navazovala na hlavním plátu i rozkladech.

Subtilní nohy a velmi štíhlý profil lubů přináší dostatek prostoru při stolování. Pod stůl také snadno zasunete židli s područkami. Ve spolupráci s rodinnou německou firmou jsme vyvinuli rozkládací mechanismus přímo pro tento stůl. Pod spodní hranou lubu nic nevyčnívá ani nepřekáží. Díky integrovaným kolečkům rozložíte Gattu jednou rukou do pěti vteřin.

V konstrukci našich stolů již více jak 85 let používáme tradiční řemeslné postupy. Stůl je čepovaný a lepený. To znamená, že jeho nohy jsou pevně spojeny s luby a deskou. Váš nový stůl tak přivezeme a nastěhujeme do domu nebo bytu v jednom kuseV jeho dřevěné konstrukci navíc nenajdete ani jeden šroub.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: