STŮL LIBRA

Tento moderní stůl z masivu od nás má nadčasový design, který nikdy nezevšední. Stůl Libra si můžete vybrat v šířkách od 80 cm do 120 cm a v délkách od 80 cm až do 240 cm. V případě, že se rozhodnete pro rozkládací stůl s délkou 240 cm, po jeho rozložení na 340 cm snadno vytvoříte až 14 míst pro pohodlné stolování celé vaší rodiny a přátel.

I při této délce zůstává zachovaná nosnost stolu více jak 120 kg. V nohách na straně rozkladu jsou skryta kolečka, která výrazně zvyšují komfort při rozkládání stolu.

Dřevo pro naše celomasivní stoly vybíráme přímo v lese. Právě proto se můžete spolehnout, že desku vašeho nového stolu vyrobíme ze širokých prken a kresba dřeva bude navazovat na plátu stolu i na jeho rozkládacích deskách.

Čepovaná a lepená konstrukce je jednou z předností Libry. Díky tomu, že vám stůl dodáváme vždy v celku, je velmi stabilní a pevný.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

OŘECH

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: