Stůl RADIX, židle TAMMI

Stůl z masivního dřeva provedení DUB/BUK dodá Vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí. Skvělým doplňkem ke stolům jsou židle TAMMI z dubového masivu.

Jídelní stůl je místo, kde se u jídla setkává celá rodina. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o pohodlí. Stůl vyrobený z masivního dřeva se vyjímá nejen v kuchyni, ale i v obývacím pokoji. Přirozeným doplňkem každého stolu jsou dřevěné židle. Precizní provedení židlí TAMMI ladí s krásou dubového stolu. Bohatá nabídka barev čalouněného sedáku a povrchovým úprav umožní vybrat kombinaci, která splní Vaše očekávání.

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, proto jsou levnější.

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Tyto látky mají povrchovou úprava TEFLON nebo AQUACLEAN, které se velmi snadno čistí. 

Kůže

Do této kategorie patří přírodní kůže od českého dodavatele. Kůže je příjemná a hebká na dotek, ale přitom má silný a odolný povrch, který se nedá lehce protrhnout či poničit. Kůže je velmi vhodná pro alergiky.

.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: