STŮL REAL

Charakteristickým znakem stolu Real je jeho podnož. Ocelová základna čočkovitého tvaru dává stolu jeho jedinečnou stabilitu. Základnu stolu povrchově upravujeme matnou práškovou barvou, která výborně odolá nejen každodennímu používání, ale i zátěžovému provozu.

Nerozkládací kulatý stůl díky absenci obvodového lubu poskytuje velký prostor pro nohy a pod desku stolu tak snadno zasunete všechny námi vyráběné židle s područkami. Stolování je tak ještě pohodlnější.

Rozkládací varianta je na vaše přání možná jak u průměru stolu 110 cm, tak i u stolu s průměrem 125 cm. Obvodový kulatý nosný lub dodává rozkládacímu stolu jeho jedinečnou pevnost i po rozložení. Rozkládací mechanismus je tradiční vysoce odolné konstrukce a rozkládání zvládnete velice snadno. Po rozsunutí dělené hlavní desky snadno vyklopíte rozkladové desky a získáte tak oválný stůl s délkou 160 cm, respektive 175 cm. K takovému stolu pohodlně usadíte až 8 lidí.

Přírodní olej zachová krásný přirozený vzhled nábytku. Čištění olejovaného povrchu je snadné pomocí spreje OL 1. Olejovaný povrch je jednoduše opravitelný v domácích podmínkách a dobře udržovatelný originálním olejem.

Lakováním se dřevěný povrch uzavře a je tak odolný při položení teplého nápoje i mokré skleničky. Nic se nestane ani při rozlití vody, džusu nebo alkoholu. Používáme matné laky zachovávající přirozený vzhled dřeva.

Vzorníky látek, dřevin s dostupnými odstíny moření. Jsou k dispozici na prodejně v Hradci Králové.

BUK

DUB

JÁDROVÝ BUK

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: