Ložnice KIRUNA

Model Kiruna na první pohled zaujme flexibilním provedením v elegantním, rustikálním designu, který obohatí každou moderní ložnici. Přírodní provedení těla nábytku z částečně masivního dubu a kontrastní plochy v barevném provedení champagner v kombinaci se skleněnými prvky vytvoří v interiéru příjemnou atmosféru ideální pro relaxaci.
 

Futonová lůžka jsou dostupná v různých velikostech a provedeních včetně dřevěných nebo čalouněných čelních desek. Volitelně lze postel dovybavit praktickým úložným prostorem. K dispozici jsou čtyři různé délky (190 - 220 cm) a sedm šířek (90 - 200 cm) pro zajištění optimálního komfortu při spaní. Praktické kování Vario umožní dvě oddělená lůžka snadno propojit do pohodlné manželské postele, takže spací prostor můžete vždy flexibilně přizpůsobit dle momentální potřeby.

V nábytkovém programu KIRUNA jsou nabízeny rovněž ŠATNÍ SKŘÍNĚ, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, komody v několika provedeních, lavice či nástěnná zrcadla.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: