Skříň KIRUNA

Prostorné šatní skříně jsou provedeny ve třech různých výškách (197, 217 a 236 cm). Skříně s křídlovými dveřmi jsou k dispozici v osmi různých šířkách a nechybí ani varianty s integrovanými zásuvkami. Všechny křídlové dveře mají ve středu příčné vsazení z masivního dubu. Modely s posuvnými dveřmi jsou nabízeny v pěti šířkách v provedení se sklem a příčnou drážkou dub masiv, nebo s masivním dřevem s kazetovou optikou či v kombinací zrcadla a skla. Pro dokonalé přizpůsobení šatního prostoru je možné nábytkovou sestavu doplnit o rohové a ukončovací skříně.

Dveře skříní je možné osadit skleněnými panely nebo zrcadly. Interiér lze dovybavit volitelnými šatními doplňky, jako jsou police, držáky kalhot, zásuvkové vložky, kolejnice na prádlo, výsuvné věšáky nebo stojany na boty. Volitelně lze skříně opatřit pasparty, rámy nebo atraktivním LED osvětlením.

V nábytkovém programu KIRUNA jsou nabízeny rovněž POSTELE, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, KOMODY v několika provedeních či nástěnná zrcadla.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: