Ložnice LIVORNO

Nábytková řada Livorno je vyrobená z masivního bukového dřeva a díky kombinaci tmavých a světlých odstínů je ideální pro milovníky přírodních materiálů.

Pohodlná futonová lůžka z pevného bukového dřeva jsou k dispozici ve dvou různých šířkách (180 a 200 cm) a čtyřech délkách (190, 200, 210, 220 cm). Pro maximální komfort je k dispozici variabilní nastavení výšky lůžka ve 4 polohách a volitelný úložný prostor ve formě zásuvky. Čelo postele je nabízeno s elegantním diamantovým prošíváním nebo v jednoduché variantě z hladké syntetické kůže. Vzhled postele lze doladit přidánám bočního panelu nebo šikmými nohami v chromu a břidlici. 

Nábytkovou sestavu LIVORNO doplňují stylově sladěné ŠATNÍ SKŘÍNĚ, noční stolky v různých variantách s volitelnými panely s možností instalace LED osvětlení, komody v několika provedeních, toaletní stolky, lavice či nástěnná zrcadla.

.

.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: