Skříň LIVORNO

Nábytková řada Livorno je vyrobená z masivního bukového dřeva a díky kombinaci tmavých a světlých odstínů je ideální pro milovníky přírodních materiálů.

Křídlové a posuvné dveře šatních skříní řady Livorno v přírodním designu vynikají prostorným interiérem a flexibilním uspořádáním. Rozměry jednodílných až osmidveřových otočných dveřních skříní jsou k dispozici v osmi různých šířkách (50 - 400 cm) a dvou různých výškách (216 a 236 cm), díky čemuž můžete nábytkovou sestavu dokonale přizpůsobit vašim potřebám dle možností interiéru. Modely s posuvnými dveřmi jsou nabízeny v pěti různých šířkách (200 - 400 cm) a ve dvou výškách (216 a 236 cm). Dveře šatních skříní jsou k dispozici v provedení z masivního dřeva nebo matného skla. Rovněž lze zvolit kombinaci dřevěných a skleněných předních částí nebo jejich osazení křišťálovými zrcadly.

Vnitřní prostor skříně lze dovybavit volitelnými šatními doplňky, jako jsou police, držáky kalhot, zásuvkové vložky, kolejnice na prádlo, výsuvné věšáky nebo stojany na boty. Volitelně lze skříně opatřit pasparty, rámy nebo atraktivním LED osvětlením.

V nabídce doplňkového nábytku nalezenete také POSTEL, noční stolky, police, zrcadla a komody různých velikostí a tvarů.

Pokud budete mít zájem o cenovou kalkulaci, rádi Vám ji vyhotovíme v našem  Showroomu JITONA nábytek v OD DON Hradec Králové nebo zašlete poptávku viz odkaz níže.

Máte dotaz k produktu? Využijte náš kontaktní formulář: